Spedytor Międzynarodowy

B2B, Umowa o pracę
Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z kapitałem polskim, od wielu lat działającej na rynku transportowym, poszukujemy specjalisty na stanowisko Spedytora Międzynarodowego. Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
– budowanie długofalowych relacji z przewoźnikami i klientami
– bieżąca obsługa i koordynacja zleceń spedycyjnych
– dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
– raportowanie wyników handlowo-operacyjnych

Wymagania:
– min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– komunikatywna znajomość j. angielskiego
– bardzo dobra organizacja pracy
– umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami oraz przewoźnikami
– orientacja na realizację wyznaczonych celów

Oferujemy:
– możliwość rozwoju zawodowego – realna szansa awansu na stanowisko Team Leadera
– zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– praca w młodym, zgranym zespole
– atrakcyjne warunki zatrudnienia + system premiowy
– benefity pozapłacowe

Cechy oferty pracy

StanowiskoSpedytor

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.