Kierownik / Team Leader

B2B, Umowa o pracę
Gdynia

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z kapitałem polskim, od wielu lat działającej na rynku transportowym, poszukujemy specjalisty na stanowisko  Kierownik / Team Leader.
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
– koordynowanie pracy podległego zespołu
– monitorowanie i kontrolowanie realizacji zleceń
– realizowanie założeń budżetowych
– raportowanie wyników operacyjnych
– utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z kontrahentami

Wymagania:
– min. 2 – letnie doświadczenie na stanowisku zarządzającym
– bardzo dobra znajomość specyfiki branży TSL
– dobra znajomość j. angielskiego
– umiejętność planowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu
– orientacja na realizację założonych celów

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
– konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny
– pracę w doświadczonym, zgranym zespole

Cechy oferty pracy

StanowiskoKierownik, Team Leader

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.