fbpx

Agent Celny

B2B, Umowa o pracę
Gdynia

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z kapitałem polskim, od wielu lat działającej na rynku transportowym, poszukujemy specjalisty na stanowisko Agenta Celnego. Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
– Sporządzanie dokumentacji celnej
– Dokonywanie zgłoszeń celnych
– Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
– Reprezentowanie firmy i jej klientów przed organami celnymi

Wymagania:
– Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku agenta celnego
– Wpis na listę agentów celnych
– Wykształcenie minimum średnie
– Prawo jazdy kategorii B
– Znajomość pakietu MS Office i doświadczenie w jego użytkowaniu
– Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy
– Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu przy zachowaniu wysokich standardów jakości
– Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– możliwość rozwoju zawodowego
– zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– praca w młodym, zgranym zespole
– atrakcyjne warunki zatrudnienia + system premiowy
– benefity pozapłacowe

Cechy oferty pracy

StanowiskoSpecjalista

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.